Gaming MOBILE News

Aktualizacja Pokemon GO Beyond – Szczegóły związane z 50 poziomem i nie tylko

Pokemon GO już niedługo wkroczy w kompletnie nowy rozdział, wraz z nadchodzącą aktualizacją GO Beyond, która przewidziana jest na 30 listopada 2020 roku. Update przyniesie do gry wiele zmian, jednak najważniejszą z nich jest zdecydowanie, wyczekiwane od dawna, podniesienie maksymalnego poziomu gracza do 50. Poniżej dowiecie się o wszystkich znanych szczegółach podniesienia level cap’a i nie tylko.

Wbicie 40 poziomu trenera w Pokemon GO nie należy do zadań prostych i wymaga od gracza bardzo dużo grindu oraz rozsądnego korzystania z Lucky Egg’ów. Jak zapewne się domyślacie, nie inaczej będzie z trudnością zdobycia kolejnych 10 poziomów, które będą wymagały jeszcze więcej niż nabicia odpowiedniej ilości expa. Poza ogromnymi ilościami punktów doświadczenia, wbicie każdego poziomu od 41 do 50, będzie wiązało się z wykonywaniem różnorodnych wyzwań, których ukończenie będzie konieczne do zagwarantowania sobie awansu. Owe zadania będą nie tyle trudne, co czasochłonne i zgodnie z informacjami serwisu Game Rant, zaliczać będą się do nich np.: rzucenie konkretnej ilości Excellent’ów czy wyewoluowanie Eevee w każdą możliwą formę. Weterani, którzy mają miliony punktów XP nadwyżki mogą być pewni, że nie pójdą one na marne, bowiem zgodnie z doniesieniami firmy Niantic, każdy nadprogramowy punkt przejdzie dalej, a gracz, którego punkty zagwarantują mu np. 42 poziom, będzie musiał wykonać jedynie wymagane do awansu wyzwania.

Ilość punktów doświadczenia potrzebna do zdobycia 40 poziomu nie zmieni się ani trochę, jednak graczy czeka w tym zakresie sporo ułatwień, w postaci częstszych niż dotychczas eventów, umożliwiających zdobycie dużych ilości XP. Aktualizacja przyniesie również kompletnie nowy rodzaj cukierków Candy XL. Szczegóły poznacie w poniższych wpisach deweloperskich:

„Pokemon GO doczeka się implementacji „Candy XL”. Odblokują one możliwość osiągnięcia większego niż dotychczas CP danego Pokemona oraz będą możliwe do pozyskania na wiele różnych sposobów, w tym z zadań lub wymieniania za nie zwykłych cukierków. Możliwości pojawi się więcej i dowiecie się o nich już niedługo.”

„Bądźcie wyczuleni na eventy czasowe, które ukażą się w grudniu 2020 roku, bowiem wiele z nich umożliwi wam zdobycie dużych ilości punktów XP. Dla graczy wciąż nie posiadających poziomu 40 będzie to wyśmienita okazja, aby zdobyć brakujące punkty doświadczenia, a najbliższą z takich okazji będzie wydarzenia 12 Days of Friendship, które potrwa od 18 do 30 listopada.”

Warto wspomnieć, iż już 2 grudnia do gry trafią pierwsze pokemony z regionu Kalos, a wraz z nimi specjalny event czasowy – Special Celebration, który potrwa aż do 8 grudnia. Mobilne pokemony czeka w najbliższych miesiącach sporo innowacji, a więc jeśli w grze nie mieliście już zbyt wiele do roboty, zmieni się to wraz z dniem 30 listopada – kiedy to przypomnijmy raz jeszcze – będzie miała miejsce aktualizacja GO Beyond.

źródło: Game Rant

 

 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: