ANIME I MANGA News

Drugi sezon anime Fire Force z pierwszym zwiastunem oraz datą premiery!

Emisja najnowszego anime od twórcy Soul Eatera, Atsushi Ōkubo, zakończyła się pod koniec zeszłego roku. Seria została odebrana bardzo pozytywnie, a kontynuacja była pod wieloma względami, rzeczą oczywistą. Przybliżona data premiery drugiego sezonu Fire Force została właśnie zapowiedziana, a na YouTube pojawił się pierwszy, konkretny trailer. 

Ogłoszenie dotyczące nowego sezonu Enen no Shouboutai (Fire Force) pojawiło się dziś na oficjalnej stronie internetowej serii. Zgodnie z opublikowanymi informacjami, do obsady aktorskiej dołączyła Miyuri Shimabukuro(Carole/”Carole & Tuesday„), która wcieli się w rolę nowej postaci kobiecej – Kasugatani Inke. Znacząca zmiana nastąpiła również na stanowisku reżyserskim, gdzie odpowiedzialny za pierwszy sezon Yuki Yase, zostanie zastąpiony przez Tatsumi Minakawe. Premiera drugiego sezonu Fire Force ma planowo odbyć się w lipcu tego roku, jednak z wiadomych względów, data ta może ulec zmianie. 

W powyższym zwiastunie uwzględniony został utwór, który będzie akompaniamentem do opening’u serii, czyli Aimer -『SPARK-AGAIN』. Poza wspomnianymi zmianami obsady oraz głównego reżysera, nastąpiły również drobne zmiany w ekipie produkcyjnej, w tym wśród animatorów, których zasili Neito Hirohara, pracujący już między innymi nad Cells at Work!.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: