ANIME I MANGA KINO I SERIALE News

Premiera 4. sezonu The Seven Deadly Sins opóźniona przez COVID-19

Seria anime oparta na mandze autorstwa Nakaby Suzuki’ego stała się w Polsce bardzo popularna, głównie ze względu na dostępność wszystkich dotychczasowych sezonów na platformie Netflix. Czwarty sezon „Siedmiu Grzechów Głównych” miał pojawić się jeszcze w tym roku, natomiast teraz, nie jest to takie oczywiste. 

Premiera The Seven Deadly Sins: Anger’s Judgement (Nanatsu no Tanzai: Fundo no Shinpan) miała zgodnie z planem odbyć się w połowie października tego roku. Ogłoszona wcześniej data, została dzisiaj zaktualizowana przez ekipę produkcyjną serii, która z przykrością poinformowała o anulowaniu planowego terminu wydania. Nie podana została żadna, nowa data premiery, a więc wygląda na to, że premiera 4. sezonu Siedmiu Grzechów, pozostaje póki co przesunięta, aż do odwołania. 

Ogłoszenie miało miejsce już dobrych kilka godzin temu i do tej pory nie pojawił się żaden istotny update. Wiadomo tylko tyle, że nowa data premiery ma pojawić się na oficjalnej stronie internetowej serii, gdy tylko zostanie ustalona. 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: