KINO I SERIALE News

Premiera filmu Free Guy zostaje przesunięta o kilka miesięcy

Zwiastun filmu Free Guy pojawił się w sieci ponad trzy miesiące temu i szybko zdobył zainteresowanie graczy. Motywem przewodnim produkcji jest bowiem gra wideo, co ostatnimi czasy ma miejsce coraz częściej, jeśli mowa o dużych kinowych tytułach. Free Guy miał zadebiutować już w lipcu tego roku, jednak z uwagi na pandemię, premiera została przełożona o kilka miesięcy. 

W tytułowego Free Guy’a wciela się Ryan Reynolds, który będąc zwykłym szeregowym pracownikiem banku, odkrywa, że jest jest tak naprawdę NPC (non-player character) w grze przypominającej GTA. Serwery gry, w której na co dzień żyje główny bohater, mają niedługo zostać wyłączone, a więc postanawia on ocalić świat, grając na własnych zasadach. Światowa premiera filmu miała odbyć się 3 lipca 2020 roku, jednak z uwagi na obecną sytuację, została ona przesunięta na datę 11 grudnia bieżącego roku, o czym poinformował sam Reynolds publikując na twitterze posta, zawierającego przy okazji niewykorzystaną w montażu scenę z filmu.

Na polską premierę filmu prawdopodobnie przyjdzie nam czekać jeszcze dłużej i nie wykluczone, że odbędzie się ona nawet na początku 2021 roku. 11 grudnia jest datą tymczasową, która wciąż może zostać zmieniona jeśli sytuacja na świecie nie ulegnie poprawie.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: