Gaming News TECHNOLOGIA

SEGA zaprezentowała Game Gear Micro – Specjalny handheld z okazji 60-lecia firmy

Nostalgia udziela się coraz większej ilości graczy i kiedy ceny oryginalnych sprzętów z dawnych lat szybują w górę z każdym kolejnym dniem, firmy proponują ich odświeżone alternatywy. NES Mini od Nintendo był niewielki, jednak SEGA zaprezentowała właśnie Game Gear Micro, który….jest dosłownie micro. 

SEGA obchodzi w tym roku swoje 60. urodziny i tak się składa, że Game Gear w październiku, również obchodzi swój jubileusz. Z okazji okrągłej rocznicy firmy oraz 30-lecia konsoli, SEGA przygotowała specjalną edycję retro handheld’a, która jest zdecydowanie najmniejszym urządzeniem tego typu, kiedykolwiek wydanym przez niebieskich. Oto jak prezentuje się zaprezentowany dzisiaj Game Gear Micro:

Sprzedaż specjalnej, mikroskopijnej edycji Game Gear’a ma wystartować 6 października bieżącego roku, a cena konsolki ma wynosić 4,980 JPY (ok. 180pln). Game Gear Micro dostępny będzie w czterech wariantach kolorystycznych, a do każdego zakupionego egzemplarza dodawana będzie specjalna nakładka powiększająca, aby oczy konsumentów nie musiały aż tak wysilać się przy ogrywaniu klasycznych tytułów.

 

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: